Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 12 do 18-11-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
60 min 38 wolnych

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Piotr Kaczmarczyk

Sala 1

           
08:30  
30 min

CXWORX® LesMills/ PłaskiBrzuch

Adam Wadhwa

Sala 1

60 min

FAT KIlLER - BODYCOMBAT® LesMills

Sydor Piotr

Sala 1

60 min 39 wolnych

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Violetta Wilkins

Sala 1

60 min

HIIT&CXWORX® LesMills

Piotr Kaczmarczyk

Sala 1

   
09:00
30 min

BODYBALANCE 30 MINUT.

Piotr Kaczmarczyk

Sala 1

60 min

MegaSpalanie - BODY ATTACK™ Les Mills

Adam Wadhwa

Sala 1

         
09:30      
60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Violetta Wilkins

Sala 1

60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Piotr Kaczmarczyk

Sala 1

60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Violetta Wilkins

Sala 1

50 min

TBC

Iza Graś

Sala 1

10:00          
15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

10:30          
60 min

MegaSpalanie - BODY ATTACK™ Les Mills

Violetta Wilkins

Sala 1

50 min

Trening obwodowy

Iza Graś

Sala 1

11:00          
15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

11:30            
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Iza Graś

Sala 1

12:00          
50 min 45 wolnych

ZUMBA

Krystian Porębski

Sala 1

 
12:30            
50 min 25 wolnych

BOKS

Mateusz Iwanowski

Sala 2

13:00          
15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

14:00          
15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

17:00
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Anna Góra

Sala 1

50 min

TBC

Ula Piątkowska

Sala 1

   
50 min

Body Shape

Renata Kołodziejczyk

Sala 1

 
60 min 39 wolnych

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Klaudia Świerczewska

Sala 1

17:30    
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Iza Graś

Sala 2

50 min

Płaski Brzuch

Ula Piątkowska

Sala 2

     
50 min 49 wolnych

ZUMBA

Piotr Litwiniuk

Sala 1

 
18:00
60 min

FAT KIlLER - BODYCOMBAT® LesMills

Renata Kołodziejczyk

Sala 2

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

 
60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Klaudia Świerczewska

Sala 1

15 min

FIRE/ABS

Total Team

Siłownia

55 min 39 wolnych

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Natalia Litwiniuk

Sala 1

 
50 min 50 wolnych

ZUMBA

Łukasz Grabowski

Sala 1

60 min 39 wolnych

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Klaudia Gościniak

Sala 1

 
45 min

MegaSpalanie - BODY ATTACK™ Les Mills

Anna Góra

Sala 1

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Ula Piątkowska

Sala 2

   
18:10        
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Renata Kołodziejczyk

Sala 2

   
18:30    
60 min 39 wolnych

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Anna Góra

Sala 1

50 min

Sexy Pupa

Ula Piątkowska

Sala 2

     
50 min

TBC

Ula Piątkowska

Sala 2

 
19:00
15 min

FIRE/ABS

Total Team

Siłownia

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

60 min

FAT KIlLER - BODYCOMBAT® LesMills

Klaudia Gościniak

Sala 1

   
60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Renata Kołodziejczyk

Sala 2

45 min

SH'BAM® LesMills

Natalia Litwiniuk

Sala 1

 
60 min

HIIT&CXWORX® LesMills

Piotr Kaczmarczyk

Sala 1

15 min

FIRE/ABS

Total Team

60 min 39 wolnych

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Anna Góra

Sala 1

     
19:30  
60 min

FAT KIlLER - BODYCOMBAT® LesMills

Marta Brus

Sala 2

45 min

MegaSpalanie - BODY ATTACK™ Les Mills

Anna Góra

Sala 1

50 min

PILATES

Ula Piątkowska

Sala 2

30 min

CXWORX® LesMills/ PłaskiBrzuch

Violetta Wilkins

Sala 2

   
 
50 min

STRETCHING

Ula Piątkowska

Sala 2

   
20:00
15 min

FIRE/ABS

Total Team

Siłownia

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

   
50 min 30 wolnych

TOTAL CROSS

Alex

60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Natalia Litwiniuk

Sala 1

 
60 min 39 wolnych

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Piotr Kaczmarczyk

Sala 1

60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Violetta Wilkins

Sala 2

50 min 50 wolnych

ZUMBA

Krystian Porębski

Sala 1

 
50 min 12 wolnych

TOTAL CROSS

Alex

Siłownia

50 min 50 wolnych

ZUMBA

Dominika Koryńska

Sala 1

20:30  
30 min

Płaski Brzuch

Iza Graś

Sala 2

50 min 37 wolnych

Płaski Brzuch + Sexy Pupa

Ula Piątkowska

Sala 2

60 min

FAT KIlLER - BODYCOMBAT® LesMills

Kamil Zieliński

Sala 2

     
21:00
15 min

STRETCHING

Total Team

60 min 25 wolnych

BOKS

Mateusz Iwanowski

Sala 2

15 min

STRETCHING

Total Team

15 min

STRETCHING

Total Team

15 min

STRETCHING

Total Team

   
50 min

TBC

Iza Graś

Sala 1

15 min

STRETCHING

Total Team

     
 
50 min

TBC

Iza Graś

Sala 1

← →